Mastersil oxi tablet 500 g

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 5479
18 € 36 € / 1 kg
Mastersil oxi tablet 500 g
Neohodnotené

MASTERsil OXI Tablet sú pomaly rozpustné 20 g bezchlórové tablety na báze aktívneho kyslíka. Sú určené pre ošetrenie bazénovej vody, postupne sa rozpúšťajú bez zápachu. Môžu sa používať nezávisle na tvrdosti vody, pôsobia kyslo a ľahko znižujú hodnotu pH vody. Prítomnosť kyslíka zaručuje likvidáciu bežne sa vyskytujúcich baktérií a rias. Vzhľadom k rýchlemu úbytku prebytočného kyslíka je možné sa kúpať veľmi skoro po ošetrení bazénovej vody týmto prípravkom. MASTERsil OXI Tablet sú vhodné predovšetkým pre ľudí so zvýšenou citlivosťou na chlórové prípravky (napr. alergici, astmatici) a pre pravidelné ošetrovanie whirlpoolov.

Určenie:

  • Pre trvalú úpravu bazénovej vody
  • Vhodné pre vnútorné aj vonkajšie bazény

Dávkovanie:
Jedna tableta 20g je vhodná pre ošetrenie cca 1 m3 vody (1000 litrov). Hodnotu kyslíka merajte testerom a udržujte ju v rozmedzí 5 - 10 mg / l, hodnotu ph v rozmedzí 7,0 - 7,4.
Vďaka neprítomnosti zápachu je vhodný nielen pre úpravu vody v bazénoch, ale predovšetkým aj vo výrivkách a SPA. Tabletu vložte do plaváku alebo do skimmeru, jedna tableta vydrží orientačne 3-6 dní (podľa teploty a zaťaženia - čistoty vody).  

Kategória: Bazénová chémia
Hmotnosť: 0.7 kg