Pinty Plus Chalk vosk sprej

Neohodnotené
Značka: Pinty

Vosk v spreji pre Pinty Plus Chalk Finish kriedovú farbu v spreji. Povrchom dodáva jednotný a zamatový ochranný film. Pre ochranu neupraveného dreva. Pre obnovu voskovaných povrchov a finálnu ochranu výrobkov upravených pomocou Pintyplus Chalk Finish kriedovej farby. Dodáva zamatový a príjemný vzhľad.
Balenie 400ml

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 5064
11,30 € 11,30 € / 1 ks
Pinty Plus Chalk vosk sprej
Neohodnotené
Značka: Pinty

TYPY:
Používajte vosk pre zvýraznenie prirodzenej farby dreva alebo kriedovej farby. Dodáva matný a zamatový vzhľad. Tak ako aj pri ostatných voskoch je obnovu potrebné opakovať po niekoľkých mesiacoch.

AKO APLIKOVAŤ:
Sprej pretraste a vosk aplikujte na povrch. P o aplikácií rozotrite bavlnenou handričkou a neskôr povrch vyleštite. Rovnako postupujte aj pri povrchoch upravených pomocou Pintyplus chalk finish spray kriedovej farby . Vosk aplikujte najskôr po 1 hod. od nanášania kriedovej farby. Medzi jednotlivými vrstvami vosku počkajte 30 min. aby vosk dobre absorboval do podkladu. Vosk v spreji je určený predovšetkým pre neupravené drevo, a ako finálna úprava pre Pinty Plus Chalk Finish kriedovej farby alebo pre úpravu poréznych povrchov . Nie je vhodný pre hladké nepriepustné farby.

Kategória: Spreje
Hmotnosť: 0.1 kg