Savo dezinfekčný sprej proti plesniam 500ml

Neohodnotené

Vysoko účinný v boji s vegetatívnymi formami plesní, kvasiniek a rias. Má dezinfekčný a bieliaci účinok

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 5356
4,95 € 4,95 € / 1 ks
Savo dezinfekčný sprej proti plesniam 500ml
Neohodnotené

Savo Dezinfekčný sprej proti plesniam 500 ml

Savo sprej proti plesniam je vysoko účinný v boji s vegetatívnymi formami plesní, kvasiniek a rias. Má dezinfekčný a bieliaci účinok. Vďaka praktickému rozprašovaču je aplikácia jednoduchá a ničenie mikroorganizmov možné aj na ťažko dostupných miestach. Je vhodný na široké spektrum materiálov, ako napríklad omietky, drevo, sklokeramika, obkladačky, sklo a iné.

– tekutý dezinfekčný prípravok v spreji Savo Dezinfekcia – Proti plesniam
– účinne odstraňuje plesne a huby
– povrch vydezinfikuje a krásne vybieli
– na rôzne povrchy: steny, keramiku, obklady a škáry, omietky a iné
– používajte iba v dobre vetraných priestoroch

Použitie

– Stlačte bezpečnostnú poistku a súčasne otočte striekaciu dýzu do pracovnej polohy. Po použití zopakujte postup do polohy stop.
– Nastriekajte rovnomerne zo vzdialenosti 10-15 cm a zabráňte prílišnému namočeniu povrchu. Opustite miestnosť a nechajte ju 15-20 minút.
– Potom ošetrené miesto opláchnite vodou alebo nechajte prípravok zaschnúť. Plesne pred postrekom neodstraňujte, aby ste zabránili rozptýleniu nebezpečných spór.
– V prípade silného zamorenia postup v prípade potreby zopakujte po opláchnutí alebo po zaschnutí prípravku.
– Výrobok najprv vyskúšajte na malej ploche, aby ste zistili, ako povrch reaguje.
– Používajte len v dobre vetraných priestoroch. Ak dôjde k podráždeniu, ihneď prestaňte výrobok používať, opustite miestnosť a nechajte výrobok vyschnúť.

Zloženie
Dezinfekčný prostriedok: chlórnan sodný 4,7 g/100 g. Menej ako 5 % bieliacich látok na báze Chlóru (chlórnan sodný), aniónové povrchovo aktívne látky.

Upozornenie
Odstráňte obal v súlade s platnou legislatívou, prázdny obal odovzdajte do komunálneho odpadu. Pokyny na bezpečnú likvidáciu výrobku a obalu: akékoľvek zvyšné množstvo výrobku zlikvidujte v súlade s návodom na použitie alebo odovzdajte na likvidáciu oprávneným spoločnostiam. Opláchnutý obal odovzdajte na recykláciu.

Kategória: Čističe / Proti plesniam
Hmotnosť: 0.5 kg