Stococryl tmel

Neohodnotené

Stococryl je biely akrylový tmel na použitie v interiéri a exteriéri. Je vhodný na tmelenie sadrových, vápeco-cementových omietok alebo betónu a na drevo. Má výborné plniace a vyrovnávacie vlastnosti. Rýchlo schne bez praskania , ľahko sa brúsi a vytvára hladký povrch .

Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (5 ks) Skladom - ihneď k odberu (5 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 5350/0-2 5350/0-3 Zvoľte variant
3,70 € 5,60 € od 3,70 € 3,70 € / 1 ks 5,60 € / 1 ks
Stococryl tmel
Neohodnotené

Vodouriediteľný tmel na použitie v stavebníctve. Biely akrylový tmel pre vnútorné i vonkajšie použitie. Je vhodný pre tmelenie omietok alebo betónu a dreva. Má výborné pracovné, plniace a nivelačné vlastnosti. Rýchlo schne bez praskania a ľahko sa brúsi , vytvára hladký a odolný povrch .

Pracovný postup:

Plochy ,ktoré budú tmelené dôkladne očistite od prachu prípadnej nečistoty a mastnoty. Tmel sa aplikuje špachtľou. Schne v priebehu 30 – 60 min a ľahko sa brúsi po 2 – 3 hodinách ( závisí to od hrúbky vrstvy tmelu) . Doba schnutia môže byť ovplyvnená nižšou teplotou , alebo vyššou vlhkosťou . Po zaschnutí je ho možné prelakovať dekoratívnymi a syntetickými farbami. Náradie a pracovné nástroje očistíme ihneď po ukončení práce čistou vodou. 

Výdatnosť je 2 – 3 m2 / 1kg na vhodne pripravený povrch.