Penetral ALP asfaltový penetrák 9kg

Neohodnotené

Penetral ALP sa používa na penetráciu suchých a očistených podkladov pod asfaltové hydroizolačné nátery, hydroizolačné pásy a izoláciu.

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 5422
31,50 € 3,50 € / 1 kg
Penetral ALP asfaltový penetrák 9kg
Neohodnotené

Popis produktu

Penetral ALP.

Použitie: na penetráciu suchých a očistených podkladov pod asfaltové izolačné krytiny a izolácie. 

Spracovanie: asfaltové laky penetračné sa spracúvajú za studena. Pre aplikáciu sa používa štetec alebo pokrývačska kefa. Je možné vykonať nástrek alebo máčanie. Pred použitím je dôležité obsah dôkladne premiešať. 

Spotreba je závislá na spôsobe použitia: 0,3 kg/m2.  

Skladujú sa v uzavretých obaloch v krytých priestoroch. Obaly s laky nesmú byť vystavené zvýšeným teplotám alebo priamemu slnečnému žiareniu. Počas skladovania sa pripúšťa zhustnutia laku až o 50%. Asfaltové laky penetračný možno riediť lakovým benzínom. 

Popis: Túto skupinu asfaltových výrobkov tvoria asfaltové hmoty rozpustené v organickom rozpúšťadle.Penetračné laky sú za normálnej teploty čierne tekuté látky, ktoré sú bez výskytu vody a mechanických nečistôt. Penetračné laky majú po odparení rozpúšťadla dobrú priľnavosť ku všetkým stavebným podkladom (betón, kov, murivo ai). Vnikajú hlboko do pórov podkladu a vytvárajú pevné spojenie s ďalšími izolačnými vrstvami. Samostatne použité penetračné laky nie sú priamo odolné poveternostným vplyvom a vlhkosti. Nevytvára hydroizolačnú vrstvu. 

Kategória: Strechy
Hmotnosť: 9 kg